4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
כרום הצפון אייל אמסלם
 
 
 
 
 
 
 
 
072-2597835
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת כרום הצפון הוקמה לפני כ- 14 שנים בנתניה, והיא עוסקת בכל הנושאים הנוגעים לדודי שמש, חשמל ומערכות סולריות. עם השנים, לחברה הצטרף סניף נוסף בירושלים. כרום הצפון מנוהלת על ידי אייל אמסלם, שרכש את המקצוע מאביו, שעסק אף הוא בתיקון ובהתקנה של דודי שמש וחשמל במשך קרוב ל- 40 שנה. אביו הוא שלימד אותו את הכבוד למקצוע ואת ערכי המוסר בכל הקשור למתן שירות ללקוחות. המשפט המנחה בעבודתו של אייל, שאותו למד מאביו הוא: "רדוף אחרי ההצלחה ולא אחרי הכסף ויושר לפני פרנסה".

אייל בעל ידע עשיר וניסיון מעשי נרחב בהתאמת מערכות סולריות לבתים משותפים ובהתקנה איכותית של מערכות אלו. כמו כן, הוא מספק שירותי אחזקה ותפעול של מערכות סולריות. בעסק פועלים שלושה צוותים מקצועיים, כולם בעלי ניסיון רב שנים בטיפול במערכות אינסטלציה ובדודי שמש וחשמל. בזכות הניסיון רב השנים, ביכולתה של כרום הצפון לפתור כל בעיה, הן במערכות חדישות והן במערכות ישנות יותר.

הלקוחות חשובים לנו מאוד, ולכן הם נהנים ממחירים נוחים, מעמידה קפדנית בלוחות הזמנים וממענה מקצועי לכל בקשה וצורך. אייל והצוותים שלו מקפידים על מתן שירות איכותי, מהיר ויעיל, והכול תמיד עם חיוך. השירותיות הגבוהה כמו גם העבודה הטובה מזכים את אייל בנאמנותם של לקוחותיו, שלא רק שבים ופונים אליו, אלא גם מפנים אליו את חבריהם. מסיבה זו, קהל הלקוחות של כרום הצפון עולה בהתמדה. אייל אף זכה במקום הראשון בסקר שביעות רצון שנערך על ידי העיתון מעריב במשך שלוש שנים ברציפות.

כרום הצפון משרתת בנאמנות לקוחות פרטיים, קבלנים ולקוחות עסקיים, דוגמת מסעדות ומספרות. כל מי שזקוק לפתרון יעיל וחסכוני באספקת מים חמים, ימצא אצלנו את הפתרון. השירות מסופק בכל אזור המרכז והשרון ועד זיכרון יעקב.

כרום הצפון נותנת מענה לוועדי בתים שבהם מערכות סולריות כולל אחזקה ושימור מערכת.

יש לכם שאלה בתחום חימום המים? תמיד תוכלו לפנות אלינו: 072-2597835
 
 
 
תעודת הוקרה מעיריית אשדוד
 
 
 
תעודת הוקרה מעיריית נתניה